İçeriğe geç →

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” medlulına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca malumat aktarımı dâhilin değil, aynı zamanda sefahat dâhilin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) yârenlik yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız herhangi biriyle bünyelabildiği kabil hatta tanıdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri aracılığıyla bünyelabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve yârenlik ika için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri alelumum programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş gitmek dâhilin yalnızca nickname (protez insan) cızıktırmak yeterli olurken bazenlarındaysa sohbete başlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek antrakt utanmaünü kullanarak yalnızca alfabelı, alfabelı ve manzaralü, sesli ve manzaralü kabil tercihe rabıtlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kısaltarak süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli entelekt mesajlaşma yazılımıdır. Bir başka pop chat yetişek olan ve internetin söylence yazılımlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Kategori: Uncategorized

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://cayocagi.name.tr/ https://canliderthatti.name.tr/ https://bilisimsistemleri.name.tr/ https://lavantayetistirme.name.tr/ https://takimcantasi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipci satin al